Ünlü Saç Tasarımcılarından 2018 Saç Trendleri!

Ünlü Saç Tasarımcılarından 2018 Saç Trendleri!

Türkiye’den ve dünyadan saç modasına istikamet veren kuaförler bir araya geldi!

Dünyaca tanınmış kişi saç tasarımcıları ve Türkiye’nin önde gelen kuaförleri 13-15 Kasım’da Kıbrıs’ta L’Oréal Professionnel hane sahipliğinde #MeslekiForumTürkiye2017’de bir araya geldi. Kuaförlük sektöründeki herkesin ve tabii bizim de merakla beklediğimiz bu forum, bize 2018 saç trendleri ile ilgili ipuçları verdi.

İşte gözümüze takılanlar!

Brook&Brooks Kesim ve Boya Gösterisi

Sally & Jamie Brooks’un ortağı olduğu, pek çok tanınmış kişi mecmuada ön tasarıya çıkan yaratıcı saç modelleriyle Londra’nın en ünlü kuaförlerinden biri olan Brooks & Brooks; Cut & Color (Kesim & Boya) gösterisi ile #MeslekiForumTürkiye2017’ye katıldı.

Punk örgüler önümüzdeki yıl evrim geçirip bambaşka bir boyuta doğru ilerliyor! Özgün saç modelleri isteyenler için bu değişik saç stili ideal!

Anladığımız kadarıyla platin sarı saçlar 2018’de de devam edecek!

Saç uç ve boylarında mor tonları sence de çok havalı görünmüyor mu? Brook&Brooks ekibinin bu renkli saçları oluştururken L’Oréal Professionnel #ColorfulHair ve Smartbond ürünlerinden faydalandıklarını da söylemeden geçmeyelim.

Eric Zemmour Gösterisi

@lorealproakademi Instagram hesabından paylaşılan yukarıdaki videoda da gördüğün üzere 20 senesi aşkın tecrübesi ile Paris saç modasına yön veren saç tasarımcısı Eric Zemmour modelin saçları üzerinde mükemmeller yarattı! Lila tondaki dalgalı bob kesim saçlar 2018’in en çok konuşulan saç trendlerinden olacak!

Süper hacimli, krepe uygulanmış saçlara incili saç aksesuarı çok yakışmış.

Bu görünümle, 90’ların “tost saçları” geri mi dönüyor diye düşündük!

2018’de tüylü saç aksesuarları ve simler kabarık topuzları süsleyecek!

Genç Beceriler Sahnesi

Sektörün önde gelen kuaförlerinde görev yapan genç profesyonellerin saç tasarımı uygulama performansları ise ayakta alkışlandı!

Örgülerin, burgulu topuzların ve dalgalı saçların bulunduğu Genç Beceriler Sahnesi’nde saç modelleri L’Oréal Professionnel Infinium Pure Sprey ile sabitlendi.

Türkiye’nin önde gelen kuaförleri ile Business Live

Metin Bahçecik, Mehmet Başata, Emrah Kemendi ve Özhan Han gibi Türkiye’nin önde gelen kuaförleri de Business Live ile kuaförlük sektörü hakkında bilgilendirici konuşmalar yaptılar.

L’Oréal Professionnel #MeslekiForumTürkiye2017 sayesinde 2018 trendlerine şimdiden hâkim olduk! Hem de ilk önce hangisini tecrübe etsek diye düşünmeye dahi başladık 🙂

Şunları da beğenebilirsin:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.