Erkekler İçin ​Dalgalı Saç Modelleri

 Erkekler İçin ​Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saçı kontrol altında tutmanın, kıvırcık saç kadar zor olmasa da, zor olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu saçları her zaman yerli yerinde tutacak saç modelleri ve biraz da şekillendirici ürün yardımıyla ortaya cool görünümler çıkartabilirsin. İşte dalgalı saçlı erkeklere özel saç modelleri!

1.Yandan ayrılmış dalgalı görünüm

Grinin 50 Tonu filminin Christian Grey’i Jamie Dornan gibi sen de dalgalı saçlarını yandan ayırıp, geriye doğru tarayabilirsin. Taramadan önce de şekillendirici jel veyahut krem uygulayabilirsin.

2.Kâküllü stil

Kâküllü saçlar bilhassa alnı geniş olanlar için ideal saç modellerinden. Bilhassa dalgalı saçları olanlar, kâkülleri şekillendiriciler kullanarak değişik stillerde kullanabilirler.

3.Under cut saç modeli

Bu saç modelinin sezona damga vurduğunu herhalde sen de duymuşsundur. Ancak bu sefer under cut stilinde yan kısımlar kısa değil tamamiyle kazıtılmış görünümde! Sen de dalgalı saçlarına bu değişik saç kesimini tecrübe ederek özgün bir görünüme imzalayabilirsin.

4.Dalgalı under cut

Demin de söz ettiğimiz gibi under cut saç modeli oldukça popüler! Dalgalı saçlılarda ise daha hacimli göründüğü bir gerçek! Yuvarlak fön fırçası yardımıyla saçlarının ön bölümüne geriye doğru fön çekerek bu görünümü ele geçirebilirsin.

5.Dağınık stil

Havalı ve dağınık bir saç stili tabii ki tanınmış oyuncu James Franco’dan beklenirdi! Saçlarını dağınık şekilde, saç ayrımı oluşmaksızın şekillendirerek bu görünümü ele geçirebilirsin.

Şunları da beğenebilirsin:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.