ÇiftlikBank Nedir? Nasıl Para Kazanılır? ÇiftlikBank Hilesi

ÇiftlikBank Nedir? Nasıl Para Kazanılır? ÇiftlikBank Hilesi

Çiftlikbank konusunda Çiftlik Bank Nedir? sualinin yanıtını verirken, Çiftlik Bank  hakkinda Detayli Bilgi ve Çiftlik Bank Azalık konusunda ayrıntılara yer vereceğiz. Çiftlik Bank ile Para kazanmayı ve internetten kolay para kazanma isimi altında bu metodu inceleyeceğiz.

Çiftlik Bank kendini ne kadar bir oyun olarak tanımlasada aslında büyük karlar ele geçirebileceğiniz bir yatırım aracı olarak lanse ediliyor. Yaptığınız gerçek yatırımlar ile çeşitli hayvanlar satın alabiliyorsunuz ve Çiftlikbank sitesine yapacağınız düzenli ziyaretler ile gerçek para kazanıyorsunuz.Ancak bu gerçek paraları hesabınıza geçirirken çeşitli problemler de yaşamanız muhtemel.Çiftlikbank, sizin yaptığınız yatırımları gerçek manada hayvan ve arazi satın alımları ile değerlendirdiğini öne sürüyor. Sistemde hayvanların ömrü genel olarak 365 gündür.Bir takım hayvalarda bu vaziyet azalıp artmaktadır. Saanen keçisi bu konuda istisnadır ve ömrü 700 gündür. Çiftlikbank’ın sistemindeki yatırdığınız meblağı 4-6 ay arasında geri almış oluyorsunuz ve bundan sonraki aylar kazandığınız her kuruş sizin kar hanenize yazılıyor diye öne sürülüyor. Hayvanın sanal ömrü bittiğinde o hayvandan daha fazla gelir ele geçiremiyorsunuz ve yeni yatırımlar yapmanız gerekiyor.

Çiftlikbank sitesine düzenli ve mantıklı bir şekilde Çiftlikbank’ta zaman geçirdiğiniz de yaptığınız 10000 TL’lik bir yatırım 1 yıl sonra size en az 22000,00 TL olarak geri dönüyor. Maksimum düzey de yararlanmanız vaziyetinde ise 10000 TL başına 28000 TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Çiftlik Bank ile Neler Yapabilir ve Nasıl Kazanabilirim?

Çiftlik Bank oyununda kısa müddette yüksek gelir elde faktörüz olasıdır ancak bunun için bilgisayar başında geçireceğiniz vakit dilimini de biraz arttırmanız gerekiyor ve daha da ehemmiyetlisi yapacağınız yatırımları şekillendirmeniz koşuldur. Çiftlik Bank ile kazanmak istiyorsanız şayet dikkat faktörüz şart olan bir takım ayrıntılar da karşınıza çıkıyor ve dilerseniz bu ayrıntıları maddeler halinde sizinle paylaşalım ve bilgi sahibi olmanıza da yardımcı olalım…

  • Oyun içerisinde yer alan hayvan pazarı butonuna tıkladığınız anda karşınıza satın alabileceğiniz çok sayıda hayvan çıkıyor. Her birinin ücreti elbette değişik ve ne kadar kazanç ele geçirebileceğiniz veyahut imalat ile beraber sizlere sunacağı rakamlar da bilgiler bölümünde yerini alıyor. Hayvanın üzerine tıkladığınızda 1 sene gibi bir müddette ne kadar kazanç ele geçireceğiniz de vasati olarak belirtiliyor. Yüksek gelir ele geçirebileceğiniz hayvanları satın almanız ve üretimini yapmanız da sizlere daha fazla kazandıracaktır…
  • Yem depolarınızı büyütmeniz, sizlere hem zaman hem de daha fazla kazanç sağlayacaktır. Depoların büyütülmesi ile birlikte hayvanları besleme süreniz azalacak ve yetiştirme müddeti de aynı oranda kısalacaktır. Bu da daha fazla gelir mananına geliyor.
  • Referans yolu ile de oyundan daha fazla kazanç ele geçirebilirsiniz ve müddeti kısaltmanız da olasıdır. Size verilen referans numarasını, bu referans ile aza olacak arkadaşınıza iletmeniz ve üyeliğini bitirmesi yeterlidir. %5 gibi bir kar ortaklığı karşınıza çıkıyor ancak bir koşul var! Oyuna dahil olan kişinin başka bir deyişle arkadaşınızın en az ikinci hayvanını satın almış olması gerekmektedir.
  • Ürün satışı, oyun içerisinde yapmanız gereken şeylerden bir tanesidir ve asıl temel kazanç çalışması da bu şekilde gerçekleşiyor. Sahip olduğunuz ürünlerin üzerine tıkladığınızda ne kadar getiriye sahip olduklarını da görebiliyor ve elden çıkardığınızda rakamlar da hesaplarınıza yansıyor.

Altın Üyelik ve Altın Tavuk ile Daha Fazla Kazanın!

Her oyunda olduğu gibi Çiftlik Bank oyununda da yatırımlarınız ne kadar büyük olursa geliriniz de o kadar çok olacaktır. Altın üye olarak altın tavuklarınızı alabilir ve günlük kazancınızı da arttırabilirsiniz. Bu tür özel tavukların hayat müddeti 30 gün ve sundukları gelir oranı da daha fazla olduğu için yapacağınız yatırımların karşılığını daha hızlı ve daha yüksek şekilde alabilmeniz de olasıdır.

Hayvanlarınızın Ömrü Nedir?

Hayvan pazarında hayvanlarınızın ömürleri gösterilmiştir. Hayvanlarınız ömürlerini doldurduktan sonra sistemsel olarak can vermektedirler.

 Üretim / Tüketim Değerleri Nedir?

Hayvan pazarında bulunan yatırım hayvanlarınızın üretim/tüketim değerleri bulunmaktadır.1 Altın 1 TL, bir ürün değeri 0.000042, 10.000 yem 0.10 TL’dir.

Aldığımız Hayvanları Satabiliyor muyuz?

Oyun içerisinde satın almış olduğunuz hayvan size 1 yıl kazanç sağlamaktadır. 1 yıl nihayetinde hayvanınız sistemten silinmektedir. Almış olduğunuz hayvanı bir başka kullanıcıya kiralayamaz veya satamazsınız.

Hangi Hayvanı Almamı Öneririsiniz?

Hayvan pazarından bütçenize uygun yatırım hayvanı seçebilir, kazanç tablomuzdan değerlendirme yapabilirsiniz.

Hayvan Sayıma Göre Depomu Nasıl Hesaplarım?

İmalat deponuzun kapasitesini toplam imalatınız ile mukayese edebilirsiniz. Depolarımızın çalışma prensibi saat prensibine entegreli olduğu için oyuna girmek istediğiniz saat dilimine göre ayarlama yapmak zorundasınız.

Hayvan Ücretlerinde Farklık Yapılacak mı?

Hayvan ücretlerimizde farklık finans departmanının tasarılarına göre ayarlanmaktadır. Farklık yapılması tasarılandığı takdirde facebook sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Brüt Gelir Nedir?

Hayvan pazarından yatırım hayvanınızı satın aldıktan sonra sene içerisinde size yem giderleri dahil belirtilen gelirinizdir.

Net Gelir Nedir?

Hayvan pazarından yatırım hayvanınızı satın aldıktan sonra sene içerisinde size yem giderleri çıkarılmış olarak belirtilen gelirinizdir. Brüt gelirinizden yem giderinizi çıkartarak net gelirinizi ele geçirebilirsiniz.

ÇiftlikBank’a Nasıl Güvenebilirim?

ÇiftlikBank ve ÇiftlikBank gibi ilerisi görülmeyen ve rizikolu olan her sisteme güvenilmemektedir.
Uzun vadede kazandırmayan, şirketi zarara sokacak bu ve bunun gibi yatırımlar rizikoludur.Kullanıcıları ve aza olmak isteyenler, böyle sistemlerden uzak durmaları ile ilgili uyarıyoruz.
Ama, ÇiftlikBank sitesinde bir bilgilendirme mevcuttur.
Bu bilgilendirme şu şekildedir.
“ÇiftlikBank reel bir yatırım oyunudur. Başka bir deyişle ürem üzerinden para kazanarak size paranızı ödeyen (ponzi) bir şirket değiliz. ÇiftlikBank olarak bizler; sizlerin yatırımlarınızla yatırımlar yapıp çiftlikler kurarak, çiftliklere hayvanlar alıp o hayvanların bakım giderlerini karşılayıp, o hayvanlardan ürettiğimiz ürünleri kendi ÇiftlikBank Şarküterilerimizde satarak ele geçirdiğimiz kazançlarla sizlere geri ödeme yapmaktayız.
Facebook sayfamızdan çiftliklerin videolarına ve tapularına bakabilir, dilerseniz gidip gezebilirsiniz. Çiftliklerimiz Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. Fame Game Software Ltd. Şirketimize ödenen ( Altın ) Oyun parası hizmet bedellerini 14 Gün içinde Bize noter kanalı ile bildirim yapması şartı ile iade edeceğini kabul ve taahhüt eder.
Fame game Hayvancılık San. Ve Tic. Aş. şirketine ait tüm tapu, araç , ve hayvanlar çiftlik bank azalarının güvencesidir olası kapanma Ve iflas vaziyetlerinde şirketimize ait tüm hasetlerin satışı yapılıp azalara yatırım meblağına göre ana parayı karşılayacak meblağ kadar dağıtılacaktır. Bu güvenceler “ÇİFTLİK BANK” üye sözleşmesine ilave etmiş ve legal olarak tüm üyelerimizi kapsamaktadır.” şeklinde bir izah mevcuttur.

Nasıl Oynanır?

Oyunumuz Sanalın gerçeğe dönüşmüş halidir. Bir yatırım oyunudur ve yatırım yaptıkça kazanırsınız. Oyun içerisinde öncelikle “Yem Al” dediğinizde üretiminiz başlar. Üretimleriniz “Üretim Deposu” bölümünde birikir. “Sat” dediğinizde ise üretim miktarınız altına çevrilerek hem Çekilebilir Altın hesabınıza hem Normal Altın hesabınıza, %3’ü de kesilerek Gümüş hesabınıza yansır. Bu gümüşler ile Şarküteri’den alışveriş yapabilirsiniz. Birim hesaplamalarında; imalatta, 1 ürün 0.000042 TL’dir, yem tüketiminde ise 100.000 yem 1 TL’dir. Hayvan pazarından; hayvanların saatlik imalat ve tüketim birimlerine, hayvanların ücretlerine bakabilirsiniz. 1 altın 1 TL’dir.

 (₺) Fiyatsız Hesap Oluşturun

Hesap oluşturma için ‘Fiyatsız Azalık’ butonuna tıkladıktan sonra, açılan sekmedeki bilgileri doldurarak kayıt olabilirsiniz. Hesabınıza tanımladığınız telefon numarasına gelen SMS kodu ile azalığınızı aktif hale getirebilirsiniz.

(₺) Hesap bilgilerinizi aktüelleyin
Hesabını güvende tutmak, 7/24 anlık para çekimi hizmetinden istifade etmek için hesap bilgilerinizi doğru şekilde aktüelleyiniz.

(₺) Armağan hayvanınız ile oyuna başlayın
Hoşgeldin armağanı olarak hesabınıza 1 adet “Manisa Tavuğu” tanımlandı. 1 ürün 0.000042 altındır. Üretime başlamadan önce hayvanlarınıza yem satın almanız gerekmektedir.

(₺) Hayvanlarınız için yem satın alın
Yem satın al bölümünden bakiyenize uygun olarak yem satın alın. Yem satın aldığınız takdirde hayvanlarınız üretime başlayacaktır. Oyunumuzda aktif olmadığınız zamanlarda da hayvanlarınız üretime devam etmektedir.

(₺) Altın kazanmak için ürün satışı gerçekleştirin
Üretim deponuzda biriken ürünlerinizi deponuz dolmadan satmanız gerekmektedir. Üretimlerinizi Ürün Sat butonuna tıklayarak altın karşılığında satabilirsiniz. Sattığınız her ürünün karşılığında 0.000042 altın kazanırsınız

(₺) Birliğini kurabilir veya birliklere katılabilirsin
Birlik, azalarımızın gruplar halinde ortak bir emel için bir araya gelerek ortak bir kar ele geçirmesini sağlayan sistemdir. Birlik kazançları, birlikteki azaların toplam imalatlarının %1 olarak hesaplanarak birliğin imalat deposuna ilave etmektedir.

(₺) Artık aileden birisin, iyi oyunlar dileriz
Oyunun genel kaidelerini öğrenmiş oldun, artık tam manasıyla artık Çiftlik Bank ailesine katıldın, sonraki yapacağın işler hayvanların kazançlarına göre bir taktik geliştirmek ve birliklere katılıp kazanmanın keyfini çıkarmak. İyi oyunlar ve bol kazançlar dileriz.

Çiftlik Bank referans
Ciftlik Bank iletişim
Çiftlik Bank forum
Çiftlik Bank ekşi

Çiftlik Bank Sual Yanıt

Çiftlik Bank’a yatırım yaptığınızda dikkat edilmesi şart olan hususları sizin için bir araya topladık. Sistem sıhhatli çalışsada ufak tefek bilmeniz şart olan mevzular var. Sonra neden söz verilen meblağı kazanamadım gibi meseleler ile karşılamamanız için ihtiyaç duyulan tüm bilgileri sizin için buraya topladık.

Çiftlik Bank’a nasıl aza olunur?

Çiftlik Bank Destek bölümünde nasıl aza olabileceğinizi görselli bir şekilde anlattık.

Çiftlik Bank’a nasıl yatırım yapabilirim?

EFT veya Papara ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Yatırılabileceğiniz asgari meblağ 20,00 TL’dir. Bununla bir adet ‘Manisa Tavuğu’ ve 1 TL’lik yem satın alabilirsiniz.

Çiftlik Bank’tan nasıl para çekebilirim?

Yeniden EFT veya Papara yolu ile en az 10 TL’lik çekim yapabilirsiniz. Papara ile yapılan çekimler hatıranda Papara hesabınıza aktarılır. Çekimler fiyatsızdır.

PAPARA nedir?

Çiftlik Bank’a para yatırmanın en kolay yolu diyebilirim. Önceden PAYPAL kullananlar için bilindik bir sistemdir. Yatırmak istediğiniz meblağı PAPARA’ya aktardıktan sonra kolaylıkla ‘Altın Satın Al’ bölümünden Papara hesabınızadaki para ile altın alımı yapabilirsiniz. Para çekmek istediğiniz vakit ‘Para Çek’ bölümünü kullanın. Çektiğiniz meblağ Papara hesabınıza aktarılacaktır.  Bu yüzden aza olduktan sonra kendinize birde papara hesabı açın ve Çiftlik Bank ‘Cüzdan Hesabı’ bölümünde Papara Cüzdan Numaranızı kaydedin. Para aktarma işlemleri fiyatsızdır.

Çiftlik Bank ödeme ispatı
Çiftlik Bank para yatırma
Çiftlik Bank para çekme
Çiftlik Bank hack
Çiftlik Bank strateji
Çiftlik Bank stratejileri
Çiftlik Bank hızlı gelişme

Çiftlik Bank ile nasıl para kazanılır?

‘Hayvan Pazarı’ bölümünde satın alabileceğiniz değişik hayvanlar mevcuttur. Her hayvanın üzerine tıkladığınızda ufak bir pencerede hayvanın özellikleri ve size getireceği kazanç görüntülenir. Örnek olarak Tosunu kullanacağım zira şuan onda güzel bir kampanya mevcut. Daha küçük yatırım düşünenler için ‘Manisa Tavuğu’ (Ücret: 19,00 TL) veya aynı klasmandaki değişik Tavuk çeşitlerini önerebilirim.

Hesabımıza dönelim:

1) 4300,00 TL’lik bir yatırım yaptığımızı farz edelim. Bu para ile 10 adet ‘Tosun’ satın alacağız.

2) Ne kadar para kazanacağımızı hesaplamak için 2 veriye ihtiyacımız var: Saatlik Üretim + Saatlik Tüketim. Bu verileri yukarıda da belirttiğim gibi hayvanların üzerine tıklayarak ele geçirebilirsiniz.

Tosun: Saatlik Üretim -> 3500 Birim. Saatlik Tüketim -> 1500 Birim.

3) Verilerimizi bulduk. Şimdi sıra geldi ince hesabı yapmaya.

Toplam Üretim = 35.000 (Saatlik)
Toplam Tüketim = 15.000 Birim (Saatlik)

100 Birim Ücreti = aşağı yukarıya 0,0043

35.000 / 100 * 0.0043 = 1,505 TL (Saatte)

1,505 x 24 x 365 =  13183,80 TL (Senede)

Şimdi bu bakiyeden net kazancımızı ele geçirmek için yem giderimizi düşüyoruz.

1 Ton Yem Ücreti: 0,01 TL

15 * 0,01 = 0,15 TL (Saatte)

0,15 x 24 x 365 =  1314 TL (Senede)

Net Kazanç = 13183,80 – 1314 = 11869,80 TL

Toplam üretimizin %5’i yani bu durumda bir senede 659,19 TL size gümüş olarak ödenecektir. Gümüş bakiyeniz ile Çiftlik Bank şarküterilerinden alışveris yapabilirsiniz.

EHEMMİYETLİ: Keyfi alım olduğu için depo giderleri göz önünde bulundurulmamıştır. Ayrıntılı bilgi için okumaya devam edin.

Çiftlik Bank ek gelir
Çiftlik Bank çiftlik nerede
İnternetten para kazanma
internetten para kazanma 2017
Çiftlik Bank 2017
Çiftlik Bank para kazanma 2017

Çiftlik Bank Yem Deposu Nedir, Üretim Deposu Nedir?

Az önce yaptığımız hesap yalnızca ve sadece üretim ve yem depolarının spontane büyümesi beklersek oluşacak tabloyu göstermektedir. Bu da büyük yatırımcılar için mesele teşkil edebilir çünkü yem deponuz küçük ve yem tüketiminiz yüksek ise hayvanlarınıza yem yetiştirmekte zorlanacaksınız. Bu da tekrar tekrar yem satın almanızı gerektirebilir. Bu yüzden hayvan almadan önce yem deponuzu kontrol edin ve yem tüketiminin aşırı olmamasına dikkat edin. Aynısı üretim deposu içinde geçerlidir. Eğer üretim deponuz küçük ve hayvanlarınızın üretimi aşırı ise çok kısa müddetler de üretim deponuzu boşaltmanız gerekecektir. Bu da örnek olarak gece uykuda olduğunuzda para kaybetmenize kapı aralayacaktır. Üretim deponuz dolduğunda boşaltmassanız üretim durur fakat hayvanların yem tüketimi devam ettiği için zarar etmeye başlarsınız. Çok dikkat edilmesi gereken bir husustur. ‘Finansal İşlemler’ –> ‘İstatistikler’ sekmesinin ‘Yem’ bölümünde depo kapasitenizin üzerine tıkladığınızda ‘Level Tablo’sunu bulacaksınız. Deponuzun ne zaman kendiliğinden büyüyeceğini burada belirtilir. İsterseniz ek fiyatlar ödeyip depolarınızı bir an önce de büyütebilirsiniz. Ben yapmadım, yapmanızıda önermem çünkü yeni bir level satın aldıkça kar marjınız düşmeye başlıyor. Satın almak yerine yatırımlarınızı deponuzun büyüklüğüne göre dengeleyin. İlk levelleri satın alarakta geçebilirsiniz. Büyük yatırımcılar için bu şart olacaktır. Daha sonraki leveller çok pahalı olduğundan dediğim gibi satın alma sizi zarara uğratır. Yazdıklarımın hepsi Üretim deposu içinde geçerlidir. ‘Finansal İşlemler’ –> ‘İstatistikler’ sekmesinin ‘Üretim’ bölümünde kapasitenizin üzerine tıklayarak Üretim Deponuzun ‘Level Tablo’sunu bulabilirsiniz.

Çiftlik Bank Hilesi Otomatik Depo Boşaltma Hilesi

Çiftlik bank hilesini sizlerle paylaşıyoruz.Çiftlikbank.com üzerinde otomatik depo boşaltma hilesini çiftlikbank oyun hilesi olarak paylaşıyoruz.Çiftlikbank game şirketinin para hilesini  otomatik depo satma kodu ve çiftlikbank hilelerini videolu olarak aşağıda paylaşıyoruz.

Oyuna giriş yapın Klawyeden F12 basarak console açın aşağıdaki kodları yapıştırıp ve enter tuşuna medya.

/** 1 ile 3 dakika aralığında çalışacaktır. **/ /** Kullanım Videosu: https://youtu.be/WVI52Tumi9c **/ var birinciDeger = 1; // Dakika Girin var ikiniciDeger = 3; // Dakika Girin eval(function(p,a,c,k,e,r){e=function(c){return(c<a?”:e(parseInt(c/a)))+((c=c%a)>35?String.fromCharCode(c+29):c.toString(36))};if(!”.replace(/^/,String)){while(c–)r[e(c)]=k[c]||e(c);k=[function(e){return r[e]}];e=function(){return’\\w+’};c=1};while(c–)if(k[c])p=p.replace(new RegExp(‘\\b’+e(c)+’\\b’,’g’),k[c]);return p}(‘m x,y,l=\’w: z A F\\M – o://p.q.r/t.u\’;2.3(l);4 5(){x=k*K,y=k*L;m a=$(\’#N\’).n(),b=6*8.T(8.s()*(y-x+1)+x),c=9(4(){$(\’f#g\’).7(\’h\’),2.3(a+\’ [B C\\D\\E\\i!]\’,\’G: H; I: #J\’),j(c),b=0,d=0,5()},b),d=b/6,e=9(4(){2.3(d–+\’ O P Q \\R\\i\\S\\v.\’),0==e&&j(e)},6)}$(\’f#g\’).7(\’h\’);5();’,56,56,’||console|log|function|start|1e3|trigger|Math|setInterval||||||button|SELLNOW|click|u0131|clearTimeout|60|coder|var|text|https|www|fb|com|random|Clax|TR|tümör|Kodlayan|||Seyit|Ahmet|Depo|Bo|u015Falt|u0131ld|Tanr|background|red|color|ffffff|birinciDeger|ikiniciDeger|u0131ver|productMeter|Saniye|sonra|tekrar|xE7al|u015Facakt|floor’.split(‘|’),0,{}))

Çiftlik Bank
Çiftlik Bank Para Kazanma
Çiftlik Bank bilgi
Çiftlik Bank para
Çiftlik Bank hile
Çiftlik Bank bot
Çiftlik Bank botu
Çiftlik Bank hızlı
Çiftlik Bank kolay para

Çiftlik Bank, Günde 50 TL Para Kazanma Hilesi Videosu

Çiftlik Bank hilesi
Çiftlik Bank giriş
çiftlik bank uygulaması

ÇiftlikBank Otomatik İmalat Satma Hilesi Videosu

ÇiftlikBank Otomatik İmalat,ÇiftlikBank Otomatik satma hilesi,ÇiftlikBank Otomatik bot,ÇiftlikBank Otomatik hile ile kolayca kazanabilirsiniz.Tabiki de paranızı kurtarabilirseniz 🙂
Siz yorulmayın bilgisayarınız açık kalsın yalnızca…Ben otomatik olarak 20 saniyeye ayarladım programı.Sizin tercihinize göre değişkendir.Çiftlikbank azalarına bol kazançlar dilerim.

Şunları da beğenebilirsin:

Türkiye nüfusunun demografik yapısının senelere göre değişimi
Türkiye Savaş Uçakları ve Türk Uçak Modelleri
Türkiye'nin delirden projeleri, Türkiye'nin en büyük projeleri
İşte ilk nükleer Türk füzesi
Askeri elektronik sanayii, Türk füzesi için tarih verdi
Hangi ilimiz nesiyle tanınmış kişi?
İfşa ve Porno Sitelerine Girenler Yandı!
PKK'ya karşı senelere göre verilen şehit sayısı
Kadının Toplumdaki Yeri ve Türk Kadınının Ehemmiyeti
İstiklâl Marşı'nın Kısa Tarihçesi ve İstiklâl Marşı'nın Notaları
Kripto para pazarı 200 milyar dolar değerini aştı
Rapor Parası Ne Zaman Yatar? İş Göremezlik Raporu
Evde Tasarruf Yapın! Geri Dönüşümle Paranızı Çöpe Atmayın
Elveda TEOG Hoş Geldin Yeni Sınav Sistemi MYS!
Nasıl Para Biriktirilir?
Türksat Uydu Ayarlama, Frekanslar, Otomatik Arama
Dünyanın Kaçıncı Zenginisiniz? Dünyanın En Zenginleri Listesi
Bitcoin Nedir? Bitcoin Nasıl Üretilir? Nereden Alınır?
Bitcoin Terimlerinin Anlamları
Askere Giderken Alınması Gerekenler Liste
İngiltere’den Bitcoin Kararı!
Askere Giderken Doğan Haklar
Futbol Takımlarının Simgeleri ve Anlamları
İstanbul Eczane Telefon ve Adresleri
Noter Çalışma Saatleri, Cumartesi Açık mı?
NATO Nedir? NATO Ülkeleri Kimdir?
5, 10, 20, 50, 100 ve 200 TL'lik Banknotların Arka Yüzünde Ne Var?
Pi Sayısı (3.14) ile İlgili Bilinmeyen Gerçekler
Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Saklı Numara Engelleme
Tesla Model S Araçla Kripto Para (Bitcoin) Madenciliği!
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.