​Erkekler İçin Karizmatik Kısa Saç Modelleri

​Erkekler İçin Karizmatik Kısa Saç Modelleri

Kısa saçların için değişik bir saç modeli arıyorsan doğru yerdesin!

Podyumlardan, sokak stillerine, tanınmış yıldızlara kadar esin alabileceğin her kısa saç kesimini, modelini araştırdık ve şimdi de en beğendiklerimizi senin beğenine sunuyoruz! Hazır değişimi mevsimi güz da gelmişken tertemiz bir saç modeline sahip olmaya hazırsan ve saçların da kısaysa bu saç modelleri tam sana göre!

1.Yandan ayrılmış

Genelde karizma ve centilmenlik denilince gözümüzün önüne yandan ayrılmış, jilet gibi duran saçlar gelir. Ön ve üst bölümlerin uzun, yanların ise kısa olduğu bir saç kesimi ele geçirdikten sonra saçlarını yana doğru tarayıp, şekillendirici jöle yardımıyla sabitleyebilirsin.

2.Katlı ve hareketli

Saçın arka bölümünün uzunlu kısalı şekilde kesildiği bu saç kesimini şekillendirmek ise oldukça pratik. Şekillendirici jöleyi avucuna uygulayıp, parmaklarınla saç tutamlarını tek tek yukarıya doğru şekillendir. İşte bu kadar pratik!

3.Asker tıraşı

Saçına hiç şekil vermek istemeyenler için ideal bir saç kesimi olan asker tıraşını, sen de Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine gibi kirli sakallarla birlikte kullanarak karizmatik bir görünüme imzalayabilirsin.

4.Dandy saçlar ve uzun sakallar

İşte tam bir hipster görünümü! Saçların yan bölümlerinin kısa, yalnızca ön bölümlerinin uzun olduğu bu saç kesiminde de saçlarının ön bölümlerini şekillendirmen yeterli olur. Öne doğru saçlarını tara ve sabit kalması için şekillendirici macun uygula.

5.Kâküllü kısa saç

Alnının geniş olmasından veyahut ön bölümlerdeki saçlarının seyrek olmasından yakınıyorsan, saçının tepe bölümlerini uzatıp, kâkül yapabilirsin. Kâkülleri dağınık şekilde şekillendirerek de havalı bir görünüm oluşturabilirsin.

Şunları da beğenebilirsin:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.